O nas

O nas

 

MAGBOSS to jedna z największych europejskich firm zajmująca się sprzedażą oryginalnych części i akcesoriów GSM. Nasze produkty pojawiają się na wszystkich kontynentach świata.

Początki działalności firmy sięgają 1999 roku, kiedy to powstal pierwszy sewis telefonów komórkowych. Od tamtego czasu niewielkie przedsiębiorstwo, początkowo serwisujące i sprzedające telefony komórkowe i akcesoria, stało się jedną z największych w Europie hurtowni oryginalnych części i akcesorii GSM. Mimo, że firma MAGBOSS zatrudnia tylko 20 pracowników, dostarcza najwyższej jakości produkty na cały świat. Do tej pory zaufało nam ponad 40 tysięcy klientów detalicznych i korporacyjnych. Chcemy aby nasza marka kojarzyła się z profesjonalną obsługą i produktami o najwyższej jakości.

 

       

 

Innowacyjny rozwój firmy:

 

Firma MAGBOSS wkracza obecnie w kolejny etap dynamicznego rozwoju, którego ważnym elementem jest poszerzenie swojej sieci Partnerów Handlowych w wielu krajach. Poprzez rozbudowę sieci naszych partnerów chcemy umocnić pozycję lidera w sprzedaży oryginalnych części i akcesoriów GSM. Otwieramy nowe, starannie wyselekcjonowane filie na terenie całej Europy, aby wykorzystać potencjał wynikający z rozwoju firmy.

Realizacja naszych celów możliwa jest tylko we współpracy z ambitnymi i poważnymi Partnerami Handlowymi. W związku z tym firma MAGBOSS poszukuje kreatywnych, solidnych i elastycznych firm z branży GSM z całego świata, chętnych do nawiązania długotrwałej współpracy handlowej.

 

Standardem MAGBOSS jest kompleksowa, profesjonalna opieka logistyczna i informatyczna nad Partnerami Handlowymi oraz program wsparcia marketingowego. W obecnych czasach rozwój firmy idzie w parze z rozwojem technologicznym. MAGBOSS nawiązał długotrwałą współpracę z firmą Technalab, w celu bycia konkurencyjnym w obszarze sprzedaży internetowej, obsługi elektronicznej klientów oraz automatyzacji procesów biznesowych wewnątrz firmy.

Owocem kilkuletniej współpracy jest system sprzedażowy ProQoS, który obecnie wspiera całą sieć partnerską.

 

 

www.magboss.by
www.magboss.ru
www.magboss.cz
www.magboss.sk
www.magboss.ch
www.magboss.it
www.magboss.lv

 

Perspektywy na przyszłość są bardzo obiecujące. Wierzymy, iż poprzez naszą ściśle określoną koncepcję jesteśmy w stanie zapewnić Klientom profesjonalizm i wiarygodność oraz zagwarantować nam rentowny wzrost.

Po sukcesie jaki udało się nam osiągnąć w Polsce, postanowiliśmy zaoferować nasze rozwiązania w całej Europie, a następnie rozszerzyć naszą sieć na cały świat. Z naszych rozwiązań korzystają już partnerzy w 7 krajach. Nasze działania zmierzają do tego aby pozyskać nowych kontrahentów oraz Partnerów Biznesowych.

Zmodyfikowano: 2017-11-27 16:38:04