Laur OPINEO

Miło nam poinformować, że sklep Magboss.pl został laureatem Rankingu Sklepów Internetowych 2019, przygotowanego przez serwis Opineo.pl. Ranking ten opiera się na potransakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez Klientów sklepów internetowych, po dokonanych zakupach. Wystawiając opinię, konsumenci oceniają: szybkość́ realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta, jakość́ zapakowania przesyłki oraz deklarują, czy poleciliby ten sklep internetowy swoim znajomym. Za każdy z tych atrybutów sklep może zdobyć 5 punktów. Kwalifikując sklepy do rankingu, sumowane są oceny składowe i wyciągana z nich średnia. Przygotowując ranking, pod uwagę brane są jedynie sklepy, które mogą się pochwalić przynajmniej setką recenzji. Metodologia rankingu sklepów internetowych Opineo.pl została pozytywnie zaopiniowana przez firmę konsultingową Nielsen, która jest partnerem merytorycznym tegorocznej publikacji.

Obecność w pierwszej dziesiątce sklepów w kategorii TELEFONY

Według portalu Opineo.pl to jedna z najbardziej konkurencyjnych kategorii rankingu. Sklepów z elektroniką użytkową jest w internecie całe mnóstwo, ale tylko niektóre radzą sobie z obsługą klienta tak, że po udanych zakupach kupującym chce się podzielić wrażeniami. Przy sprzedaży tego rodzaju towarów najistotniejszym argumentem dla klienta jest atrakcyjna cena. Sklepy wyróżnione w rankingu Opineo toczą tu naprawdę zaciętą walkę. Co ciekawe jednak, sukces w tej kategorii odnoszą nie tylko sprzedawcy z szeroką ofertą smartfonów, tabletów i smartwatchy, ale i sklepy z pomysłem.

 Obecność w pierwszej dziesiątce sklepów w kategorii DEBIUTY

W tej kategorii zestawione zostały firmy, które w szeregach Opineo.pl pojawiły sie w ciągu ostatniego roku. Aby trafić do pierwszej dziesiątki debiutantów, trzeba było zdobyć co najmniej 500 opinii. Kluczowa była także średnia ocen. I tutaj średnia ocen była niemal równa 5.0

 

Zmodyfikowano: 2019-10-17 07:24:37